Kostka brukowa

Nasza firma jest dystrybutorem kostki brukowej, dzięki której stworzysz oryginalne kompozycje wokół swojego domu, ogrodu i nie tylko. Kostka brukowa to materiał wyjątkowo funkcjonalny. Świetnie sprawdza się zarówno jako trwały materiał do budowy ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej, placach manewrowych dla samochodów ciężarowych, jak i również w halach magazynowych, natomiast różnorodność kształtów i kolorów pozwoli w logiczny sposób podzielić dane powierzchnie.


Kostka brukowa jest także kreatywnym elementem do aranżacji nawierzchni o charakterze dekoracyjnym - tarasów, schodów czy ogrodów. Różnorodność kształtów, kolorów i grubości pozwala tym produktom dopasować się do każdego gustu z zachowaniem podstawowych zasad estetyki. Ponadto umiejętnie połączone kolory pozwolą skoncentrować uwagę oglądającego, dzięki różnym wariacjom wyróżnimy elementy na których nam zależy, lub optycznie powiększymy lub zmniejszymy zagospodarowaną przestrzeń.

Posiadamy w sprzedaży także szeroka gamę produktów brzegowych (klasycznych i ozdobnych), zwanych elementami małej architektury, takie jak ścianki oporowe, schody i krawężniki. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpieczającą. Chronią m.in. brzegi skarp przed osuwaniem się gruntu i ograniczają zanieczyszczanie się ciągów komunikacyjnych. Ścieżki ogrodowe i schody otoczone elementami brzegowymi nabierają wyjątkowego i nietuzinkowego charakteru.