Materiały budowlane

Hurtownia materiałów budowlanych Z.H.U. MAR-POL oferuje najwyższej jakości artykuły z branży budowlanej. Posiadamy gamę produktów, które pozwalają na kompleksową obsługę inwestycji, budowę domów , budynków gospodarczych czy też remontów już istniejących obiektów.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie niezależnie od tego czy omawiane przedsięwzięcie to klient indywidualny czy odbiorca hurtowy. Do każdej z tych grup klientów podchodzimy osobliwie dając najkorzystniejsze warunki handlowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości finansowych.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy materiały na każdy etap budowy domu: mury i ściany, stropy, posadzki, izolacje przeciw wodne i ocieplenia, klinkierowe elewacje domów jak również podjazdy, parkingi i chodniki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • Materiały budowlane (pustaki ceramiczne, cegłę pełną i klinkierową, bloczki betonowe i komórkowe, pustaki wentylacyjne, nadproża, stropy TERIVA, zaprawy i kleje, itp.)
  • Chemia budowlana (cement, wapno, itp.)
  • Termoizolacje (styropian, wełna mineralna, kleje i siatki, itp.)
  • Stal zbrojeniową (pręty żebrowane, maty zbrojeniowe)
  • Piaski , żwiry, podsypki
  • Wokół domu (kostka brukowa, kostka granitowa, ziemia, kora, kamień ogrodowy)

Posiadamy własny magazyn, wyspecjalizowany transport, dzięki któremu dostarczamy różnego rodzaju materiały w dowolnie wybrane miejsce terminowo i kompleksowo.

Zapewniamy Państwu fachową obsługę, doradztwo techniczne, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki płatności.